Zobacz na żywo mecz Grzegorza Krychowiaka w Hiszpanii za 450 zł (lot + bilet na mecz)

Kto w tym momencie obok Roberta Lewandowskiego jest najjaśniej świecącą, polską gwiazdą kopiącą piłkę na Zachodzie? Nikt chyba nie ma wątpliwości, że łeb w łeb idą w tym wyścigu Arkadiusz Milik i Grzegorz Krychowiak. Opcje wyjazdowe na mecze Ajaksu przedstawialiśmy tutaj już kilkukrotnie, dlatego teraz postanowiliśmy przedstawić kombinowaną opcję wyjazdu do Hiszpanii na mecz Sevilla FC - Malaga.

Primera Division to jedna z tych lig, które grają w piłkę praktycznie bez przerwy na zimowy sen. Oznacza to, że Krychowiak wzorem polskich ligowców w styczniu nie będzie ładował akumulatorów, tylko bił się o punkty na hiszpańskich murawach. Warto więc się wybrać na mecz, żeby osobiście zobaczyć, w jakiej formie jest defensywny pomocnik kadry.

Problem stanowić może fakt, że z Polski nie można się dostać bezpośrednio do Sewilli, trzeba szukać tanich lotów do lotniska przesiadkowego, połączonego z miastem, w którym od niedawna gra Krychowiak. W tym miejscu trzeba jednak przypomnieć ważną rzecz - jest to wypad obarczony pewnym ryzykiem, bo wyszukane połączenia nie stanowią jednego segmentu - w przypadku opóźnienia jednego lotu, drugi przepada bez prawa do możliwości wyboru innego lotu. My latamy w ten sposób często i jeszcze nigdy nie mieliśmy żadnych kłopotów, ale tak, pewne ryzyko istnieje.

Nie ma jeszcze dokładnego terminu meczu Sevilla - Malaga, wiadomo jedynie, że spotkanie rozegrane zostanie w weekend 16-18 stycznia. Podróż zaczynamy więc 15.01 na lotnisku w Modlinie, lecimy do Brukseli-Charleroi, a tam przesiadamy się w samolot do Sewilli. Za przedostanie się do Hiszpanii płacimy 143 zł.Co z biletami na mecz? W tym momencie klub nie prowadzi jeszcze przedsprzedaży, ale bilety można będzie bez problemu zakupić na stronie internetowej klubu. Ceny najtańszych biletów na mecz z Malagą będą wynosić 30 euro (126,5 zł). Oficjalna strona Sevilla FC - KLIKNIJ!

Wracamy w poniedziałek na trasie Sewilla - Mediolan, a następnie Mediolan - Kraków. Za przelot płacimy łącznie 179 zł.

Koszt biletów lotniczych na podróż w dwie strony oraz biletu na stadion zamknie się zapewne w niespełna 500 złotych.

PilkarskiePodroze.pl