Ostatni mecz polskiej kadry w 2014 roku za grosze. Samolotem z Warszawy za 40 zł!

18 listopada towarzyskim spotkaniem ze Szwajcarią we Wrocławiu reprezentacja Polski zakończy zmagania w 2014 roku. Nasi piłkarze tej jesieni dali nam wyjątkowo dużo powodów do radości, więc warto będzie im podziękować za bardzo dobre występy w eliminacjach do Euro 2016.Reprezentacja Polski w listopadzie rozegra dwa ostatnie mecze w 2014 roku. Pierwsze starcie zespół Adama Nawałki zaliczy w Gruzji, w Tbilisi biało-czerwoni powalczą 14 listopada o eliminacyjne punkty. Cztery dni później Lewandowski i spółka pożegnają się z polską publicznością meczem ze Szwajcarią we Wrocławiu.

WYGRAJ KOSZULKĘ REPREZENTACJI POLSKI Z AUTOGRAFEM - KLIKNIJ!

Do stolicy Dolnego Śląska warto się wybrać, bo spotkanie zapowiada się naprawdę ciekawie. Szwajcaria to przecież uczestnik niedawnych mistrzostw świata, zespół bardzo silny, w barwach którego występuje kilku znakomitych zawodników (choćby klubowy kolega Roberta Lewandowskiego, pomocnik Bayernu Monachium Xherdan Shaqiri czy Josip Drmić, który w poprzednim sezonie Bundesligi w zasadzie do ostatniej kolejki ścigał się z Lewym o miano najlepszego strzelca).

Przejrzeliśmy ceny biletów na przejazd do Wrocławia z trzech miast - Krakowa, Poznania i Warszawy. W tym momencie drogę tam i z powrotem pokonać można za grosze, na dodatek ze stolicy na mecz dostać się można samolotem za 40 zł! W dwie strony!Z Modlina wyruszamy rano w dniu meczu liniami Ryanair, wracamy dzień później w ten sam sposób. Za całą podróż płacimy 40 zł! Dorzucając do tego cenę najtańszego biletu na mecz, koszt wyjazdu (bez ewentualnego noclegu) wyniesie nas trochę ponad 80 zł!

Bardzo podobnie wygląda sytuacja w przypadku wyjazdu z Poznania czy Krakowa.

KRAKÓW - WROCŁAW

WROCŁAW - KRAKÓW:

POZNAŃ - WROCŁAW:

WROCŁAW - POZNAŃ:

 

Ceny biletów na mecz Polska - Szwajcaria zaczynają się już od 45 zł. Trwa już sprzedaż wejściówek, można je kupić TUTAJ - KLIKNIJ!PilkarskiePodroze.pl