Gruzja - Polska w Tbilisi. Loty do Gruzji za 268 zł w dwie strony!

Niezwykle atrakcyjna oferta dla osób, które śledzenie piłkarskich meczów łączyć chcą ze zwiedzaniem nowych, ciekawych miejsc. Świetną możliwość zwiedzenia Gruzji w terminie, w którym w Tbilisi swój eliminacyjny mecz rozegra reprezentacja Polski, daje nam linia lotnicza Wizz Air.Reprezentacja Polski jest w trakcie walki o awans do mistrzostw Europy we Francji w 2016 roku. Zespół Adama Nawałki kwalifikacje rozpoczął dobrze - od rozgromienia Gibraltaru, ale umówmy się - prawdziwe wyzwania dopiero przed biało-czerwonymi. Polska kadra w sobotę, 11 października zmierzy się na Stadionie Narodowym w Warszawie z Niemcami, trzy dni później podejmie Szkotów.

Tyle tylko, że nie są to jedyne kluczowe w kontekście walki o awans mecze, które polska kadra rozegra w 2014 roku. Szaleństwo związane z meczem z Niemcami pozwoliło nam wszystkim zapomnieć, że Polska zagra jeszcze 14 listopada w Tibilisi z Gruzją, czyli kolejnym, bardzo niewygodnym rywalem.

Jeśli ktoś ma odrobinę czasu w listopadzie bądź wciąż czekający na wykorzystanie urlop, opcja wylotu do Gruzji wydaje się niezwykle ciekawa. Tym bardziej, że za bilety z Warszawy do Kutaisi możemy zapłacić 268 zł - i to w dwie strony (oferta dostępna dla członków WIZZ Discount Club)! Regularna cena biletów w dwie stony wynosi niewiele więcej, bo 358 zł. Jedyna niedogodność (ale dla innych będzie to dodatkowy plus) to terminy lotów. Na wycieczkę trzeba będzie poświęcić cały tydzień.Z lotniska w Kutaisi do Tbilisi można bardzo prosto dojechać, kurs busikiem kosztuje około 20 zł.

W tym momencie strona gruzińska nie prowadzi jeszcze sprzedaży biletów na mecz, jednak należy się spodziewać, że nieduża pula przekazana zostanie także polskiej federacji. Ceny nie powinny odstraszać, więc nad wylotem do tego pięknego kraju naprawdę warto się zastanowić.

PilkarskiePodroze.pl