Belgijski hit Anderlecht - Club Brugge za niespełna 200 zł (dolot + bilet na mecz)

Co kilka dni staramy się Wam przedstawiać ciekawe oferty zobaczenia dobrej, zagranicznej piłki za nieduże pieniądze. Tym razem polecamy przyjrzenie się możliwości wylotu do Belgii na hit Jupiler Pro League, Anderlecht - Club Brugge.Mecz Anderlecht - Club Brugge rozegrany zostanie 30 listopada na Stadionie Constanta Vanden Stocka w Brukseli o godzinie 14:30. W tym momencie nie ma jeszcze otwartej sprzedaży biletów na to spotkanie, ale już teraz warto zarezerwować niedrogi przelot. Do Charleroi, czyli lotniska pod Brukselą dolecieć można z warszawskiego Okęcia liniami Wizz Air już za 39 zł (cena dla członków WIZZ Discount Club), a wrócić za 54 zł. Lecimy dzień przed meczem, wracamy dzień po meczu. Jest więc czas na zwiedzenie Brukseli.


Ceny biletów na miejsca siedzące na mecze Anderlechtu wynoszą średnio około 22 euro, czyli niespełna 100 zł. Z odpowiednim wyprzedzeniem bilety będzie można nabyć na stronie Andelrechtu - KLIKNIJ i nie powinno być z tym większych problemów.

Wylot do Brukseli warto rozważyć choćby z tego powodu, że w spotkaniu tym udział weźmie reprezentant Polski, Waldemar Sobota, który w ostatnim czasie znajduje się w wysokiej dyspozycji i strzela bramki dla Club Brugge.

Pilkarskiepodroze.pl