Zobacz Zlatana Ibrahimovicia za bezcen! Mecz Szwcecji od 147 zł! (LOT + BILET NA MECZ)

Świetna okazja na zobaczenie za nieduże pieniądze na żywo jednej z największych gwiazd światowego futbolu - Zlatana Ibrahomovicia! Na mecz reprezentacji Szwecji z Lichtensteinem w ramach eliminacji ME 2016 można dostać się już za niespełna 150 zł, odrobinę więcej wydać trzeba, jeśli kilka dni wcześniej chce się zobaczyć potyczkę szwedzko - rosyjską.Eliminacje do mistrzostw Europy 2016 ruszyły z kopyta, już teraz można więc planować ciekawe wyjazdy na październikowe spotkania. Niebywale atrakcyjna wydaje się opcja wyjazdu do Szwecji na mecze Trzech Koron z Rosją bądź Lichtensteinem.

Za bilety lotnicze w terminach odpowiadających meczowi Szwecji z Lichtensteinem wydać trzeba niespełna 80 zł. Wystarczy zdecydować się na lot Wizzairem z Gdańska do Sztokholmu w dniu meczu, 12 października oraz na powrót na tej samej trasie tymi samymi liniami lotniczymi dzień później. Oczywiście aby zapłacić jak najmniej, decydujemy się na podróż tylko z bagażem podręcznym.

Najtańsze wejściówki na mecz Szwecja - Lichtenstein wycenione zostały przez organizatora na 150 SEK, czyli niespełna 69 zł. Dystrybucja biletów odbywa się między innym przez stronę internetową ticnet.se - KLIKNIJ! Oznacza to, że pakiet lot + wejściówka na mecz zamknąć się może w kwocie 150 zł!Odrobinę więcej trzeba wydać, jeśli chce się zobaczyć na własne oczy mecz Szwecja - Rosja. Za lotnicze bilety na trasie Gdańsk - Sztokholm - Gdańsk zapłacić trzeba 153 zł (posiadacze konta WIZZ Discount Club), natomiast za wejściówki na stadion - co najmniej 350 SEK, czyli 160 zł (bilety tańsze są już wyprzedane).

Ceny biletów na mecz Szwecja - Rosja:

 

PilkarskiePodroze.pl